12

Realizacja

14

Dworek

Kontakt

tel.693-429-329
e-mail biuro@chateko.pl

ALE CHATA - drewniana, zdrowa i ekonomiczna!

To właśnie usłyszysz od swoich znajomych, gdy będziesz oprowadzał ich po swoim nowym domu z drewna.  W żadnym razie nie będzie to przesadzona opinia...

Drewno to przecież najzdrowszy surowiec z jakiego możesz wybudować swój wymarzony dom.  W krajach, gdzie większość ludzi mieszka w drewnianych domach, średnia życia jest o kilkanaście lat dłuższa.

Ale to nie wszystko


Wybór takiej technologii zapewni Ci również znaczne ograniczenie kosztów.  Domy kanadyjskie w systemie szkieletowym są bowiem o wiele tańsze od tych wybudowanych w  tradycyjny sposób zarówno w budowie, jak i eksploatacji. Innymi słowy - oszczędzasz podwójnie.

Jeżeli więc jeszcze zastanawiasz się, czy wybudować swój wymarzony dom z drewna – nie wahaj się ani chwili. Wybierz zdrowie, oszczędność i naturę.

Jesteśmy fachowcami w budowaniu domów z drewna

Wybudujemy dla Ciebie dom, jaki tylko zapragniesz. Potrzebujesz domku letniskowego albo całorocznego domu mieszkalnego? Zrobimy go dla Ciebie sprawnie, terminowo, z dbałością o najmniejsze detale i w bardzo atrakcyjnej cenie. Tak, że pozostanie Ci jedynie wejść i wygodnie w nim zamieszkać.


Już teraz zobacz naszą ofertę drewnianych domów.

Newsletter:

Jeśli chcesz dostawać najnowsze informacje dotyczące naszej firmy to dopisz się do naszego newslettera.